Історія компанії Silverfox

Історія компанії Silverfox

У 1995 році Silverfox ставить завдання бути майстром, зосереджується на продуктах та послугах; після 25 років накопичення та розвитку, зараз він перетворився на одну з відомих компаній у галузі стоматологічного крісла та обладнання в галузі медицини, здоров'я та естетичної сфери. Бачення Silverfox полягає у виробництві та створенні продуктів, що сприяють охороні здоров'я людей. 

 

 

Дотримуючись цієї стратегії, Silverfox 5 років тому розширив свій бізнес, розробив стоматологічне крісло 8000B, 8000C, 8000D, та ще більше моделей з метою задоволення різних вимог використання. 

 

SILVER FOX отримує сертифікацію системи управління якістю ISO13485: 2016 у галузі медичних виробів та системи управління якістю ISO9001: 2015

 

Компанія SILVERFOX володіє 7 майстернями, загальна площа заводу має 36 000 квадратних метрів, включає більшу частину власного виробничого ланцюга стоматологічних крісел та створила лабораторію для випробування елементів на термін експлуатації. 

 

Ми надаємо велике значення дослідженням і розробкам, володіємо понад 150 патентами на технології та продукцію. Технічна команда налічує понад 30 людей, що пропонує швидке рішення, швидку реакцію та здатність задовольнити індивідуальний попит чи особливі вимоги. 

 

 

Орієнтована на споживача, відкрита та інноваційна робота в команді, добросовісність, самокритичність та жорстка боротьба - це основні цінності SILVERFOX.

 

 Для досягнення мети безпрограшного бізнесу ми щиро прагнемо побудувати тісне партнерство з нашими клієнтами. Тим часом продовжуємо працювати у галузі технічних інновацій, щоб задовольнити нові різноманітні потреби клієнтів і зосередитись на якості продукції та досвіді споживачів. 

 

SILVERFOX - надійний партнер, на якого ви можете розраховувати!

 

Для швидкого обслуговування клієнтів необхідні запасні частини зберігаються у наших дистриб'юторів на складі.