Модуль асистента-помічника лікаря стоматолога-хірурга

Модуль асистента-помічника лікаря стоматолога-хірурга

Стоматологія - це фізично складна професія, з повторюваними рухами, скручуванням і поворотом, які можуть привести до хронічного болю в спині і шиї. Але так бути не повинно.
Стоматологічне обладнання Silverfox відрізняється продуманою ергономікою, яка допомагає зменшити біль і напругу, зберігаючи при цьому все необхідне під рукою. Так ви зможете працювати комфортніше і ефективніше.
Від тонкої спинки і підголівника стоматологічного крісла Silverfox до точної маневровості світлодіодного стоматологічного світильника Silverfox - ергономічне стоматологічне обладнання Silverfox допомагає підтримувати хорошу форму і поставу. Ви можете відчути різницю.
Розміщення вашого асистента є ключовим моментом, оскільки більшість процедур починається і закінчується на роботі асистента.
Завдяки поворотному водному блоку а також консолі з Інструментами асистента Silverfox, ваш асистент може швидко і ефективно отримати доступ до всього, що необхідно під час процедури. Кожна деталь розроблена для розширеного діапазону рухів і максимального комфорту.

Легко налаштувати


Завдяки такій безлічі варіантів позиціювання асистенти можуть налаштувати прилади стоматологічних установок Silverfox відповідно до своїх індивідуальних потреб. Поворотні утримувачі дозволяють асистентові розміщувати шприц, вакуумні інструменти та інші пристрої в найбільш зручному та доступному місці.
Консоль асистента оснащена сенсорною панеллю управління зі скляною поверхнею. Нею легко користуватися і дезінфікувати, невеличкий столик на блоці асистента, дозволяє тримати поруч найнеобхідніше під час роботи. Консоль встановлена на широкій горизонтальної сходинці, що дозволяє оператору плавно і вільно переміщатися по робочій зоні.

Рух


Максимальна і повна свобода управління установкою завдяки панелі управління на блоці асистента всіх функцій, які також можуть бути активовані з панелі оператора:
• Функції управління крісла.
• Положення для полоскання.
• Лампа оператора ON / OFF.
• Вода в стакан і плювальницю

 Модуль асистента

- 3-х функціональний пістолет води / повітря × 1

- слюновідсмоктувач × 1

- вакуумний шланг × 1

- фотополімерна лампа × 1 (опція)