Гарантія та Сервіс

Гарантія на стоматологічні установки Silverfox становить 3 роки!

Комплектація основних вузлів йде від відомих виробників галузі. Це такі бренди як FDA (USA) - все шланги, T-motion (TW) - електричні мотори, Coxo (CN) - мікромотори, Woods Pecker (CN) - скалери і багато інших.

Виробництво Silverfox і постачальники сертифіковані по ISO 9001 (система управління якістю) та ISO 13485 (оцінка відповідності медичних виробів). Це підкреслює сталільність та якість продуції Silverfox.

Додатково слід підкреслити, що на українському ринку постачальники і виробники зазвичай дають 1 рік гарантії, після якого багато обладнання починає «сипатися» і ламатися.

 

На обладнання Silverfox - 3 роки гарантії!

При надходженні конкретної установки в Україні на склад в Харкові кладеться комплект запчастин можливих швидкозношуваних елементів.

У разі виникнення питань по роботі установки в найкоротші терміни до Вас буде спрямований фахівець з ремонтним комплектом і всім інструментом для якнайшвидшого з'ясування причин і якнайшвидшого ремонту і повернення обладнання в робочий режим.

Наша компанія з 2007 року продає промислове обладнання по всій Україні і має великий досвід вирішення найрізноманітніших технічних завдань, починаючи від стандартних елементів механіки і закінчуючи перепрограмуванням і до налагодженням роботи систем числового програмного пристрою, який керує всім обладнанням.

 

Впевнені, що робота нашого обладнання Silverfox не вимагатиме нашої участі!

Але навіть якщо таке трапиться - ми вирішимо питання в найкоротші терміни!

 

Підтримка і супровід Silverfox 

Важливість профілактики

 

Всім тим, хто цінує максимальну продуктивність і безпеку свого обладнання, Silverfox рекомендує програму планового технічного обслуговування, яка допомагає продовжити термін служби стоматологічного обладнання та забезпечує безперебійну роботу.

Вживати періодичних дій з правильним втручанням у технічне обслуговування запобігає виникненню можливих помилок, раптових простоїв машини і непередбачених витрат, а також будучі впевненими в тому, що запчастини можуть бути поставлені швидко і за найбільш вигідною ціною.

В рамках програми планового технічного обслуговування допомога надається тільки кваліфікованими спеціалістами Silverfox, які роблять кроки на основі статистичних даних про допомогу, створених протягом багатьох років ретельного обслуговування клієнтів.

Щоб переконатися, що поточні операції більше не становитимуть налагодження планового технічного обслуговування у роздрібного продавця, або в місцевій службі, обслуговування дозволяє клієнту зосередитись на своєму бізнесі, максимально використовуючи велику продуктивність агрегатів Silverfox i забезпечуючи максимальну безпеку експлуатації.

 

Переваги планового обслуговування Silverfox 

 

• максимальна ефективність використання робочого обладнання

• планування часу профілактичних робіт на обладнанні

• втручання виконуються виключно кваліфікованими фахівцями Silverfox

• попередньо встановлені витрати на технічне обслуговування

• оперативна доступність запчастин

• використання оригінальних, надійних і перевірених запчастин

• збільшений термін служби агрегату