Монітор на стоматологічній установці

Монітор на стоматологічній установці

З усього обладнання стоматологічної клініки стоматологічні монітори є одним із важливіших елементів. Однією з найважливіших функцій стоматологічного монітора є його здатність показувати рентгенівські знімки стоматологам і допомогти їм поставити точний діагноз. Монітор це також інструмент, який стоматологи зазвичай використовують, щоб показати пацієнтам свої карти, фотографії та плани лікування. Враховуючи точність діагностики та загальну задоволеність пацієнтів від максимальної проінформованості. Основною перевагою вбудованого монітора полягає у тому, що він сприяє діагностиці, пошуку та передачі інформації про пацієнта в режимі реального часу.

Монітор на стоматологічній установці може бути неймовірно корисним для полегшення стоматологічної стурбованості пацієнта. Перегляд захоплюючого відео може допомогти пацієнтам зосередити свою увагу на чомусь іншому, окрім роботи стоматолога. Це особливо ефективно для маленьких дітей, так як допомагає їм почувати себе більш комфортно під час прийому. Особливо ефективно під час гігієнічного прийому, що дозволяє пацієнтам ознайомитись і побачити наочно результат до та після процедур. 

В цілому, монітор з внутрішньою камерою повинен збільшити ймовірність того, що пацієнти повернуться до наступного огляду, адже немає нічого більш ефективного, ніж відео, коли справа доходить до того, щоб залишити незабутнє враження.