Внутрішньоротова інтраоральна камера

Внутрішньоротова інтраоральна камера

Ясне бачення вашого здоров'я зубів за допомогою внутрішньоротової інтраоральної камери

Ви знаєте, як важлива профілактика, коли мова йде про здоров'я ваших зубів, і ми завжди шукаємо нові, поліпшені способи допомогти вам добитися здорової посмішки на все життя. Хоча рентгенівські промені дають цінну інформацію, вони не дають повного уявлення про все, що відбувається у вас в роті. За допомогою внутрішньоротової інтраоральної камери ми можемо побачити кожен аспект ваших зубів і рота з неймовірною деталізацією, виявляючи потріскані зуби, відкладення зубного нальоту, порожнини поруч з пломбами і надмірний знос. Коли ми можемо виявити проблеми з ротовою порожниною на ранній стадії, лікування буде набагато менш інвазивне і більш економічним.

Внутрішньоротова інтраоральна камера - це відмінний інструмент, який допоможе отримати більше інформації про здоров'я ротової порожнини, оскільки він дає чітке уявлення про стан зубів і дозволяє вам прийняти більш обгрунтоване рішення щодо стану зубів і порожнии роту взагалі.

Було проведено дослідження, спрямоване на визначення ефективності інструкцій з гігієни порожнини рота в поліпшенні здоров'я порожнини рота у 100 пацієнтів, які дотримуються інструкції з гігієни порожнини рота, з використанням і без використання внутрішньоротової інтраоральної камери. 

Дві групи по 50 пацієнтів були схожі за віком та статтю, частоті карієсу, накопичення зубного нальоту і кровоточивості ясен. Передбачуване поліпшення гігієни порожнини рота і дотримання режиму лікування оцінювали за рівнями нальоту і кровоточивості ясен на початковому рівні і через чотири тижні. У той час як обидві групи продемонстрували явне зниження накопичення зубного нальоту, тестова група виграла від використання внутрішньоротової інтраоральної камери. 

Більшість пацієнтів (88%) вважали, що додаткова інформація, що надається камерою, була корисною і бажаною. Це дослідження демонструє, що внутрішньоротова камера може ефективно доповнювати інструкції з гігієни порожнини рота і сприяти поліпшенню дотримання пацієнтом режиму.

Щоб надавати вам послуги найвищого стандарту, ми пропонуємо найсучасніші стоматологічні технології, включаючи внутрішньоротову інтраоральну камеру XH-SW30.

Технічні характеристики 

внутрішньоротової інтраоральної камери XH-SW30

 

Вхідна потужність: AC100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Пікселі: 5 мега
Фокусна відстань: 3 50 мм, автофокус
Датчик зображення: 1/4 SONY HAD CCD
Наконечник: 6 шт світлодіодних ліхтарів
Система сигналів: NTSC / PAL
Вага наконечника: 50,0г