Стілець доктора та асистента

Стілець доктора та асистента

Стілець для стоматолога

Стілець для стоматолога або стоматологічний стілець є важливим елементом обладнанням у стоматологічній практиці. Оскільки він буде використовуватися щодня, він повинен бути зручним, ергономічним, регульованим та довговічним.

Хоча сидіння, спинка та інші компоненти можуть відрізнятися за дизайном, стілець або табурет повинні забезпечувати достатню кількість підкладки та опори для тривалого використання. Багаті варіанти - зручні, функціональні і декоративні стільці, щоб ви могли вибрати саме той, який найкраще відповідає вашому стилю. 

Стільці  Silverfox  спроектовані відповідно до бажання запропонувати професіоналам надійний робочий елемент, що поєднує в собі якість і  неперевершену ергономіку. 

Стоматологічні стільці Silverfox забезпечують надійну підтримку спини в її природному положенні. Регульований кут нахилу сидіння забезпечує оптимальне робоче положення, а його колеса плавно переміщаються по різним типам поверхонь.

Пам'ятаючи про створення відповідного дизайну інтер'єру, стільці Silverfox доступні в тих же кольорах оббивки, що і стоматологічні блоки. Стоматологічні стільці Silverfox слідують тим же критеріям якості що до матеріалів, які характерні для всієї продукції Silverfox. 

Високоміцні колеса виготовлені з високоякісного поліаміду. Ми застосували ергономічні принципи, щоб і ви, і ваш асистент могли зручно переміщатися як з лівого, так і з правого боку стоматологічного обладнання. 

Функціональність - ще одна особливість, яка відрізняє стоматологічні стільці Silverfox від інших. Стільці для стоматолога оснащені газовим балоном під тиском, що дозволяє регулювати висоту відповідно до ваших конкретних потреб в будь-який момент часу. Який би стілець для стоматолога не був обраний, переконайтеся, що він виготовлений з високоякісних матеріалів, а оббивка довговічна і легко миється.

Кожного разу, коли ми доставляємо нову стоматологічну установку чи стоматологічній стілець, ми завжди звертаємо увагу на майбутню експлуатацію. Наскільки він буде ефективний в повсякденній роботі стоматологічної практики. На те, як це буде відповідати потребам різних стоматологічних спеціалістів. Коли після кількох років експлуатації стоматолог, який купив його, зрозуміє, що надійність стоматологічних установок Silverfox була не просто обіцянкою, а реальністю. Хороший стілець стоматолога максимально знизить ризики навантаження на хребет, що значно продовжить його ефективну роботу щодня.

 

Стілець для стоматолога можна відрегулювати від 5° до 10°, перемикаючись з плоского режиму в режим нахилу.

Плоский режим підходить для консультації перед роботою.

Режим нахилу призначений спеціально для роботи, коли лікар зосереджений на робочій зоні.

 

Висоту спинки можна відрегулювати, щоб подушка спинки завжди підтримувала правильне положення, зменшити навантаження на талію, подушка спинки має автоматичне регулювання для підтримки під відмінним кутом.

Кут нахилу спинки регулюється від -5° до 20 °

 

Висоту можна регулювати від 502 до 682 мм.

Підставка виконана з литого високоміцного алюмінієвого сплаву з якісним фарбуванням.

Максимальне навантаження на стілець - 175 кг. 

 

Інші варіанти стільців для стоматолога та асистента: