Стоматологічне крісло пацієнта

Стоматологічне крісло пацієнта

Стоматологічні крісла є центральним елементом кабінету. Незалежно від того, реконструюєте ви або створюєте новий стиль - комфорт і дизайн важливі для вашої роботи. 

Для лікаря крісло є важливим стоматологічним обладнанням для виконання своєї роботи. Але для ваших пацієнтів стоматологічне крісло є фокусом вашого кабінету, що робить його репрезентативним для вашої практики. Ергономіка стоматологічного крісла впливає на комфорт ваших пацієнтів, а також на продуктивність вас і вашого персоналу. 

Silverfox пропонує стоматологам кращі крісла, які будуть: зручними для вас, вашої команди і ваших пацієнтів, функціональні і надійні, а також доповнюватимуть інтер'єр вашого офісу.  Якість і надійність конструкції стоматологічних крісел Silverfox поєднуються з максимальним комфортом. 

 

Спинка стоматологічного крісла має таку форму, щоб стоматолог міг зручно наближатися до пацієнта, а підголівник MultiMotion забезпечує ідеальне положення голови для прямого огляду операційного поля. 

Розмір подушки сидіння і подушки спинки широкий, підходять для людей різної статури. Міцні багатопозиційні підлокітники. Вони додатково підтримують пацієнта, коли в них є потреба, і не заважають, коли вони не потрібні. 

Крісла Silverfox оснащені пристроєм блокування, запобіжним пристроєм на спинці і корпусі крісла, що робить роботу більш безпечною. Блокування апарату і крісла: крісло заблоковано під час роботи наконечника.

Стоматологічні крісла Silverfox міцні, ергономічні, прості і швидкі в обслуговуванні і експлуатації. Розумне і сучасне стоматологічне крісло вселить довіру пацієнтам і підвищить вашу ефективність. 

 

Стоматологічні крісла Silverfox пропонують кілька технологічних функцій, включаючи такі опції, як: 

- панель управління з сенсорним екраном для регулювання положення крісла, операційного приладдя і швидкості підйому і опускання крісла,

- програмовані налаштування пам'яті для положень сидіння.

- ножне управління у вигляді джойстика.

 

Ознайомтеся з нашим вибором якісних рішень Silverfox для стоматологічних крісел сьогодні і зв'яжіться з регіональним представником.

 

Крісла виконуються двух типів: "В" та "С"

Оббивка крісла

Оббивка має ергономічний дизайн, повністю підтримує спину і плечі пацієнта, забезпечує комфорт навіть під час тривалих процедур. 

На малюнку зверху - оббивка з мікрофібри (ліворуч) та ПВХ безшовна (праворуч)

 

Синхронний рух 

Нахил спинки відповідає руху хребта пацієнта, щоб запобігти ефекту розтягнення і стиснення, гарантує, що стегна і поперек пацієнта залишаться в одному і тому ж положенні, в яке б положення спинка крісла не перемістилася.

Спинка і сидіння мають синхронізований рух, сидіння трохи піднімається при опусканні спинки, що забезпечує комфортне і безпечне положення пацієнтів.

Регульований підголівник MultiMotion

Підголівник можна відрегулювати однією рукою, він слідує за природним рухом голови, забезпечує швидкий і легкий перехід з верхньої щелепи на нижню.

Підголівник можна нахиляти і повертати від потреб пацієнта. 

Поворотний підлокітник

Складаний підлокітник дозволяє пацієнтові легко сідати і сходити з крісла, а також зручно відпочивати під час лікування.

 

        

Кінцевий вимикач аварійної зупинки 

Кнопка екстреної допомоги, встановлена на спинці сидіння, дозволяє лікареві негайно зупинити стілець коліном, щоб запобігти нещасним випадкам у випадку будь-якої несподіваної ситуації.

 

Вимикач аварійної зупинки 

Спинка крісла була спроектована з м'яким з'єднанням з двигуном. Під час опускання спинки спинка від'єднується від двигуна в разі будь-якої перешкоди, щоб  убезпечити лікарів. Спинка має таку форму, що ноги оператора не можуть бути затиснуті під кріслом при русі вниз. Ще один запобіжний  вимикач крісла розташований на нижньому підйомному важелі.

Під час опускання крісла, якщо стопорна пластина крісла стикається з якоюсь перешкодою, пластина натискає на виконавчий механізм запобіжного  кінцевого вимикача для зупинки руху крісла.

Металева основа, огорнута м'яким поліуретановим матеріалом сірого кольору, захищає ноги доктора від випадкового удару по підставі.

 

Стійке і надійне

Проектна вантажопідйомність крісла - 175 кг, кожне стіло пройшло перевірку навантаженням під час виробництва.