Безтіньовий світлодіодний стоматологічний світильник Silverfox

Безтіньовий світлодіодний стоматологічний світильник Silverfox

Стоматологічна операційна лампа з датчиком

Для досягнення найкращих результатів в умовах безпеки і здоров'я стоматологи повинні працювати в середовищі з гарним світлом. Світло повинно зводити до мінімуму ефект тіні від інструментів і природних перешкод, тому використовуються якісні безтіньові світлодіодні стоматологічні світильники. Медична стоматологічна лампа також повинна забезпечувати світло, максимально наближене до сонячного.

Ми вибрали для вас декілька різних професійних систем освітлення з передовою світлодіодною технологією спеціалізованих виробників безтіньових світлодіодних стоматологічний світильників.

Медичні світильники від компанії Silverfox в світлі світлодіодних технологій забезпечують відмінні характеристики, тривалий термін служби і в той же час низькі витрати на використання (від 12 до 14 Вт). Крім того, в процесі експлуатації не відчувається велика температура, яка виходить від звичайних ламп. Безтіньові світлодіодні стоматологічні світильники працюють безшумно і без вентилятора.

Стоматологічні лампи, які пропонує компанія Silverfox, успадкували багаті знання в області світлотехніки за останні роки. Винятковий дизайн поєднує в собі естетику з гнучкістю установки, зручність використання і простоту очищення. 

Ергономіка нової ручки, легко знімається і стерилізується в автоклаві, об'єднує систему обертання корпусу лампи по трьох осях, забезпечує точні, швидкі та легкі рухи в будь-якій ситуації. Гладкі поверхні, високоміцний пластик з порошковим покриттям забезпечують довговічність і простоту очищення за допомогою звичайних миючих засобів.

В безтіньових світлодіодних стоматологічних світильниках використовуються одні з найбільш передових світлодіодних технологій в галузі для створення чудових світлодіодних світильників найвищого рівня для стоматологічного кабінету. 

Стандартний стоматологічний світлодіодний світильник використовує 4 окремих світлодіодних джерела світла, що відбиваються від невеликої відбивної поверхні з більш ніж 100 гранями, щоб створити чіткий, яскравий світловий візерунок з корекцією кольору. Світловий візерунок чітко окреслено з обмеженим затемненням, щоб світло не потрапляло в очі пацієнта, викликаючи дискомфорт або роздратування. 

Новітні матеріали забезпечують тривалий термін служби і легкість очищення, крім того, вони відповідають вимогам гігієнічних стандартів, що пред'являються медичним сектором.

 

 

Характеристики стандартного безтіньового світлодіодного стоматологічного світильника Silverfox:

Світлодіодна лампа: світлодіод 3,5 Вт (4 світлодіодних лампи), споживана потужність <15 Вт

Вхідна напруга: 110/220 В, 50/60 Гц

Вихідна напруга: 12 - 24 В

Колірна температура: 5000-5500 К

Інтенсивність світла: 8,000 - 30,000 люкс

Фокусна відстань: 70 см

Світловий візерунок: 8 см x 16 см 

Енергоефективність: без виділення тепла

 

 

 

Додаткові варіанти стоматологічних ламп